Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem odstranit trojana

dobry den mám problém s trojanem v pc a nevím jak ho odstranit mám naistalovaný avast antivirus a nějak obešel antivirus a ted blbne pc prosím poradte mi jaký program nato děkuji moc za odpověd

Já v PC s OS Win XP "Avasta" nemám takže trojan nemá co obcházet.
Ale man třeba Obnovu systému - bod obnovení.
Neb se pokusit o odstranit nákazu,(jak je nasáno výše)v nouzovém režimu SUPERAntiSpyware
a Malwarebytes' Anti-Malware (odpojt Internet, vypnout antivirový program)

Po instalaci programů je aktualizuj!