Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Nejde aktivovat XPčko...

Zdravím, instaloval jsem znovu Windows XP a jelikož jsme to dělal již asi před půl rokem tak vím že stačilo při aktivaci zvolit aktivaci přes internet a Windows se aktivoval. Nyní se mi ale Windows nechce aktivovat, napíše mi to, že mám neautorizovaný Product key. Nevíte co s tím, nebo kam se obrátit? Product Key mám napsaný 100% správně, žádné změny v hardwaru jsem nedělal.

Takže na infolince mi nijak nepomohli, prostě to nejde aktivovat a že si mám ověřit na stránkách Mikrosoftu jestli mám originální Windows. Tak jsem to zkusil a tam to napíše, že nelze ověřit pravost Windows, protože ještě nebyl aktivován. :-) Takže to je začarovaný kruh. Buď je to nějaký podvod a nebo mě Mikrosoft šikovně tlačí do koupi nových Windows...