Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem wifi pripojenie

dobry den,
mam problem s wifi pripojenim sa na internet...vo svojom nb hp pavilion dv6700 som mal predtym nainstalovanu vistu, pripojenie bolo v poriadku, dal som si xpcko a neviem sa teraz pripojit cez wifi.
mozno je chyba len v ovladaci, ale to si nemyslim, lebo som uz vyskusal vsetky mozne.
v pravo dole na liste sa mi wifi zobrazi, ale pise, ze zariadenie je zakazane.
viete mi poradit co mam robit

pis presne do pismena ze co presne a kde presne to pise. Ked Win pise ze nemoze ovladat wifi lebo ho ovlada ina aplikacia tak sa to tam niekde na dalsej karte da prenastavit aby mohol. Resp. musis najprv vypnut aplikaciu ktora to wifi kontroluje teraz, konkretne asi nejaka od intelu.
Musis mat ale nainstalene vsetky spravne ovladace (z www.hp.com, ak tam vobec ovladace pre XP su, nemusia byt v tom pripade je XP na tom NB nepodporovane). V spravci zariadeni nesmie byt ziaden otaznik ani vykrricnik

Nikto tu nerobi z teba chuja, ale zatial si neodpovedal ani na jednu otazku (co presne to vypise, a kedy presne), jake si tam uz daval ovladace, atd. Na HP notebookoch sa zvycajne zapina wifi tlacitkom pod displayom. Nevies sem napisat ci mas nejaku ikonu vpravo dole od intelu pre WiFi, nepises vobec nic. My ti na to nevidime. Ano tak cus ptz dokial nezacnes podavat informacie tak to nema vyznam ziaden. Univerzalne zaklinadlo "abraka dabra wifi funguj" neexistuje. Najprv je nutne zistit co je zle a k tomu je nutna spolupraca.