Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nejde spustit správce úloh.

Když dám ctrl+alt+delete tak mi to napíše " Správce tohoto systému zakázal správce úloh." ale dycky to šlo. A když se chci podívat do registrů , tak to napíše "správce zakázal úpravy registrů " . Nevím kde a jak jsem to mohl nastavit. Díky za rady. Windows xp profesionál. Sp 2. Dík

Dycky to šlo jen do té doby, dokud sis tam nenatáhnul vira. Takže odviruj a použij postup nastavení pomocí gpedit.msc.

Jak jsem si tam mohl natáhnout vira když mám nainstalovaný systém asi týden a nemám připojení na internet ? Při instalaci windows sem naformátovál disk. Že by prodávaly v krámu nové windows i z virem ? Tomu nevěřím.