Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Občasné vypadávání internetu

Zdravím,
problém mám v tom, že občas přestane jít internet (u notebooku se objeví v liště u sílý signálu žlutej trojůhelníček). Nepomůže ani restartovat adaptér, ani router. Net je od O2, a když tu byl technik, tak internet šel, takže neměl co zjišťovat.
Pokud někdo víte jak na to, budu rád :)

občas přestane jít internet (u notebooku se objeví v liště u sílý signálu žlutej trojůhelníček)

Co píšeš " u sílý signálu žlutej trojůhelníček ", nevie nikto nič, akorát že máš žlutej žlutej trojůhelníček, nemusí to mať žiadnu súvislosť s poskytovateľom internetového pripojenia O2.

Nestartuje auto, na prístrojovce svíti 2 červený a jedno oranžový. Jak na to ?

třeba jak je ten PC připojen (metalika/wifi), co máš za router, kdo jej nastavoval, co se stane, když zkusíš v době nefunkčnosti jiné PC, zda sis přečetl články o diagnostice síťového připojení, atd.