Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Low-profile PCI grafika?

Dobrý den,mam starý PC "HP D530 Ultra slim desktop" (P4 2.8 Ghz;2 Gb RAM,HDD 400 Gb,Grafika Intel Extreme Graphic 2)...pro vás zřejmě plečka co už by se dávno měla válet na smetišti,ale pro mě dostačující...tedy dostačujcí pro použití kancelářských programů a internetu:) Chtěl bych se zeptat jestli by se ještě dala někde sehnat grafická karta do starého PCI slotu,a vzhledem k rozměru PC,low-profilu.Chtěl bych si občas zahrát nějaké hry ale s mojí současnou grafickou kartou která ani nepodporuje hardware T&L to není možné:-p

...předem děkuji za odpovědi:puff:

Musíš hledat VooDoo3 PCI. Jednička a dvojka jsou přídavné karty, až trojka byla "kompletní" dedikovaná grafika. Nejsem si ale jistý, jestli se to k nám vůbec vozilo (AGP verzi jsem osobně vlastnil, o PCI jsem pouze slyšel). S3 Fury (či jak se to jmenovalo) byla kompatibilní pouze sama se sebou. ATIny bývaly i ve verzi 9250PCI, ale asi ne low-profile. Gůgli, snad se pravdy dopátráš.