Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Debug Assertion Failed!

Dobrý den,potřeboval bych poradit s tímto problémem.
Vždy,když pravým tlačítkem myši kliknu na plochu objeví se tam toto:

Debug assertion failed!

Program: C:\WINDOWS\Explorer.EXE
File:dtoxtm64.c
Line:67

Expression:(((long)(yr-1900)>=_BASE_YEAR)&&((long) (yr-1900)<=_MAX_YEAR64

Možnosti:PŘERUŠIT OPAKOVAT PŘESKOČIT

Když zmáčknu jakoukoliv z možností,tak zmizí,nebo zůstane,ale když opět zmáčknu pravé tlačítko myši je tu zase.

OS:XP home SP 3
VGA:ATI Radeon HD 4800 Series
CPU:Pentium Dual-core E6300
RAM:2 GB DDR2

Dekuji za možné nápady, the powel
Změna předmětu, původně: PROBLÉM: Debug Assertion Failed!
Změna kategorie, původně: Internet (Kurt)

Dobrý den,tak je to ještě horší.Pc se často sekne,někdy se ani celý nenačte.Nevim,kde ty debug vz. najit a odstranit.Vše co to hlásilo jsem uvedl výše.Uvažoval jsem,že bych odinstaloval poslední SP3 .....

Nějaké nápady ?