Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Jak nastavit wifi router Belkin G Wireless bez CD?

Zdravim Vás lidičky prosím mám problém a potřebuji pomoct a to jak nastavit wifi router Belkin G Wireless F5D7234-4 když od něj již nemohu najít CD? Zapoměl sem totiž heslo do již vytvořené sítě a nemohu na něj znovu přijít. Dále netuším jak bych mohl vlést do nasatvení routeru abych mohl popřípadně udělat nové heslo atd. Prosím o jakoukoliv radu. Předem děkuji.

už to tu zaznělo. Připoj se do webového rozhraní a nastav si to.

Pokud nevíš na jaké IP adrese ten router je, stačí si vypsat příkazem ipconfig nastavení sítě. IP adresa routeru je pod položkou "Výchozí brána"

No věc se má takhle. Router se mi opět povedlo rozchodit takže internet a veškeré věci už jede přes wifi přes ten router. Ale jen to zabezpečení potřebuju dopilovat. Když sem dal wap2-osobní a AES a zvolil heslo tak mi to vyplivnulo a byl sem okamžitě bez přístupu na internet, že to prej nepodporuje toto připojení nebo tak nějak.

1. wifi se vždy nastavuje drátovým připojením
2. je logické, že když změníš heslo a/nebo typ zabezpečení, že tě to z wifi odpojí. To dá přece rozum.

edit:
3. pokud tvůj klientský hardware nepodporuje AES (u starších modelů to je možné), nastav si šifrování jiné, tedy např. WPA + RC4 (tedy "standard" WPA-TKIP, aneb "WPA osobní")