Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problem s CD romkou

Dobrý den. Mám problém s Cd romkou u starého počítače.

CD ROMKA Mi začala blbnout. občas vyjiždí občas ne.
(Když se tam da DVD nebo CD tak to normalne cte data)

Operační system: Windows XP Pro.

Model: Acer Aspire E380 (Vše je original krome zakladove desky)
Zakladna deska: Gigabyte GA-MA74GM-S2H
a jinný chladič (Ten si nejsem si jistý)

DESKA JE ZAPOJENÁ SPRÁVNĚ Začalo to blbnout asi měsíc po výměně desky.

A kedy presne nevyjizdi? Ked nevyjizdi tak pri restarte Windows vyjizdi? CDROM moze nejaky software zamknut ak s vlozenym CD nieco robi. V tom pripade ale pri restarte samozrejme otvorit ist musi ptz pri restarte nebezi ziaden software.

Ak to neni locknute tak skusit iny kabel zo zdroja do CDROM, ked nepomoze tak vymenit CDROM.