Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem AMD v noteboocích, kdy?

Čau, tahle otázka je směřována především na prodejce nebo servisáky, kteří mají o novinkách informace z první ruky.

Takže, před pár měsíci vyšly na několika webech (už přesně nevím kde) články (zvěsti), že se v průběhu června i července na trhu objeví asi 100 modelů notebooků všech značek právě s vnitřnostmi od AMD. Zatím jsem však žádný výraznější příbytek AMD platformy na trhu notebooků nezaznamenal. Otázka je tedy na snadě: Objeví se? A jestli ano tak kdy?

"borec" :-D nejaky blb marketingovy prizivnik.

P.S. notebooky s procesormi AMD su na trhu uz aspon 20rokov. Je toho plna prdel aj dnes, aj pred rokom bola, aj pred piatimi bola.

Ked chces tie nove tak hladaj
Danube je asi toto
http://www.amd.com/US/PRODUCTS/NOTEBOOK/PLATFORMS/ HOME/2010-MAINSTREAM/Pages/2010-mainstream-platfor m.aspx

Nile je asi setrnejsia (mozno nieco jak atom, neviem) toto:
http://www.amd.com/us/products/notebook/platforms/ home/2010-ultrathin/Pages/2010-ultrathin-platform. aspx

Neni? Dal som si na google hladat napr. slova notebook N930 cena a vypadla toho plna prdel. Co mas hladat vid moje linky vyssie.

P.S. zatial to nachadza s tymi najnovsimi AMDckami asi prevazne len acer-y, co je logicke ptz srackovyrobci houby testuju a prve co sa im podari polepit a nabootuje to tak hned expeduju :D Je dobre si trochu pockat, nevrhaj sa hned na novinky. Novinky su vzdy nahovno. Pockaj par mesiacov, polrok apod.