Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem EliteBook 8540w - váš názor? Nebo poraďte alternativu.

Zdravím všechny odborníky i neodborníky,
už delší dobu hledám nějaký notebook a zaujal mne výše uvedený:

www.mironet.cz/hp-elitebook-8540w--i5520m--4gb-ddr 3--320-gb72--nvidia-quadro-fx880m--dvdrw--156quot- hd--bt--win7pro+dp109934/

Má prodlouženou záruku, solidní zpracování, a taky dobrou obrazovku (1366 x 768 už nikdy více). Z čeho mám ale trochu strach, je grafická karta. Obvykle se objevuje Nvidia GT, GTS a nebo Raedon HD 5xxx. Rád bych si někdy něco málo zahrál a slyšel jsem,že na tyto karty se neobjevují aktualizace ovladačů. Existuje pak nějaká alternativní cesta? Pokud jsem tom totiž dobře pochopil, je tato karta vybavena ovladači pro grafické účely. Notebook mne ale zaujal výše uvedenými parametry. Taky recenze na notebookcheck.com není špatná.
A poslední dotaz - nenapadá někoho lepší varianta v této cenové kategorii? Lepší by byla nižší nebo stejná cena.

díky za rekace
Změna předmětu, původně: EliteBook 8540w (host)

Díky za radu. Na uvedené kousky jsem koukal, ale 17" je na mě asi moc. Byl jsem naopak přesvědčený, že beru XPS 16, ale na fórech jsem se dočetl, že časem začne hodně hučet a zdroj je slabý. Museli nakonec napsat do Dellu a ti jim zaslali silnější. Pravda, bylo to zdarma. Pak taky ten lesklý povrch...Nechápu módu lesklých šasi a LCD.
Jinak herní notebook ani nehledám, spíše když občas dostanu chuť. Pak se hodí i použitelný notebook.
Zmíněné informace o kartě mě utvrdili v koupi této mašinky. Jdu si ji objednat :-)