Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem problém s wifi tlačiarňou

kupila som si dnes tlaciaren wifi a nejde mi ju pripojit.....cez instalacne cd....vyberiem svoju sieť,dám svoje heslo na router a stále vypíše,že sa nedá pripojiť a netuším prečo....mám iba dve heslá,ale ani jedno nefunguje....cez usb slape v pohode

mám iba dve heslá,ale ani jedno nefunguje

:-D Zatím všechny systémy a programy, které jsem viděl, vyžadovaly jedno jediné heslo - to správné.

Prostě máš někde něco špatně vyplněné, ale když nevíme, co jsi tam vyplnil, nedá se poradit.

takto ked mi zavádzali internet tak mi tam napísali dve hesla...jedno sú samé písmenka a druhé sú samé čísla.......tak som skúsila obidve aj keď k tomu routru patrí to kde sú iba samé čísla......pomocou inštalačného cd som si vybrala možnosť nainštalovania cez wifi....našlo mi to aj moju sieť,ktorú som zvolila a pýtalo heslo k pripojeniu ale asi po 5 minutach vyskočilo okno,že pripojenie sa nepodarilo