Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Za kolik tato PC Stestava?

Dobrý den. Měl bych dotaz za kolik Kč, by se dala prodat tato sestava:

Zakladní deska: Gigabyte GA-MA74GM-S2H
Operační paměť: Kingston 800 Mhz 2x 2 Gb DDR2
Grafická karta: nVidia GeForce 7300 LE 512 MB
Audio: High-definition audio s podporou 7.1 kanálového zvuku
Procesor: AMD Athlon 64 X2 3800+
Pevný disk: 250 GB Serial ATA II, 7200 otáček
Mechanika: DVD±RW +DL
Chladič procesoru: socket 775/ AM2/ 1366, měď + hliník, 2000rpm, 19dB(A), bulk

Operační systém: Windows XP profesional

Můžeš aukci ještě před koncem zrušit, ale musíš si to hlídat. Ale nejvíce příhozů bývá v poslední minutě, takže dokud to neskončí, neznáš výslednou cenu.
A prodat to nemusíš, ale za to dostaneš negativ, bo takový nemá nikdo rád. Jenže v tom případě s tím nelez na aukci. Můžeš to však prodat formou "Kup teď", tedy za pevnou cenu bez aukce.