Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problém s notebookem

Dobrý den,mám notebook HP Compaq nx 7300.Při manipulaci s Biosem jsem zadal defautní nastavení Biosu a od té doby,když ho chci spustit,tak se mi objeví jestli ho chci spustit standartním způsobem,nebo posladní známá funkční konfigurace.Ani jedno nefunguje,pokaždé začnou nabíhat Windousy a po chvilce problikne modrá obrazovka a PC se přepne zpět do nabíhací obrazovky Biosu a tak to jde pořád dokola.Může mi někdo poradit? Děkuji

Já to zkoušel najít,ale nic takovýho tam není.Na horní liště mám File, Security ,Diagnostics, System Configuration.Předpokládám,že to budu hledat v té konfiguraci,no a tam je Boot Options, Device Configurations, Built-In Device Options, Port Options.Ale jak na to?