Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem 3D brýle k LCD TV

Dobrý den, mám jednu malou otázku..Když koupim 3D brýle a 3D film a pak jej pustím na " normální" LCD televizi, pojede mi to v 3D? nebo na to potřebuji speciální TV? děkuji

Já mám brýle za 20kč a hraju 3D hry bez žádných dalších nákladů.Moc nevím jak je to u filmů, ale určitě to nepotřebuješ mít tak drahé, protože buď
1) kupuješ špatné brýle
2) jestli kupuješ správné, tak mi to přijde dost kvůli jednomu filmu, a raději bych našel film, kterému stačí ty za dvacku

To budou určitě aktivní brýle. Je v nich baterie a jednoduchá elektronika. Televize má v sobě vysílač, který asi 60x za sekundu zahlásí brýlím, jaké oko mají zakrýt (to je na principu tekutých krystalů) a během zakrytí oka ukážou obraz třeba pro levé oko a zakryjí druhé a ukážou obraz pro pravé oko.