Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem televize úhlopříčka cca50 cm

ahoj,prosím,poraďte mi :-) chceme si koupit televizi do kuchyně,ale problém je,že bude na lince na horní skříňce.Bojím se,že z pohledu odspodu nebude pěkně vidět obraz,že se bude jakoby měnit,začerňovat (jestli mi rozumíte).Víte někdo z vlastní zkušenosti o nějaké,která tohle nedělá?Úhlopříčka cca50cm,cena do cca5000 kč.Ještě bych se chtěl prosím zeptat,když je DVB-T,tak nepotřebuji setobox?Jestli ne,tak nepotřebuji ani žádnou anténu?Stačí jen anténa co je u televize?Mockrát děkuji,M.

ST-Box sice nepotrebujes, ale mas li na mysli nejaky teleskopicky proutek nebo nejaky bicik co se dava k TV na okrasu(u LCD jsem tohle ale jeste nevidel), tak na nej to urcite na 90% hrat nebude nebo jen mizerne, ale nevim jak rozumet tve formulaci "antena co je u televize" bud tedy vyuzit stavajici rozvod STA a pomoci nejakeho rozboceni a stineneho kabelu privest signal do kuchyne k TV nebo zakoupit antenu tzv. sito, nez koupis TV, zapujcil bych si ST-Box a zkusil co a jak.