Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Upgrade pc (na pc hry)

Ahoj chtel bych vylepsit svuj pocitac.
Moje pc sestava:
Intel Celeron CPU 2,80 GHZ (2800 MHz)
NVIDIA Geforce 8400 GS 512 MB
2GB ram
mainboard:AGP PCI IMB USB i2c/SMBus model MS-7536

Pokud byste chteli vedet ete neco rad upresnim.
Od upgradu na pc ocekavam,aby to zvladalo nejnovejsi pc hry
alespon na low detaily a nesekalo se to.Ocenil bych co
nejnizsi cenu dekuji.

Stačí upgradovat cca 95% té sestavy (desku, procesor, grafiku, nejspíš i zdroj) a budeš mít herní dělo.

Herní počítač a "nejnižší cena" si trochu odporuje. A nejnižší cena je pro každého něco jiného, dej nějaký konkrétní cenový strop.

No ten rok mi prave trochu vadi :)...Bohuzel je rok 2010 a ja si nemuzu zahrat poradne hry napr. cod 5,6..A jeste bych se chtel zeptat,kdybych se rozhodoval jestli novy procesor a nebo grafarnu,tak co bych si mel poridit?Procesor by mi stacil dual a grafarnu kdyz uz tak bych chtel 1gb