Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem HP R5500 UPS a HP-UX

Ahoj,
nevíte jestli je možnost spolupráce této UPS s HP-UX? UPSka má pouze seriový port a k její konfiguraci se používá sotware HP PowerManager který ale dle mého zjištění je pouze pro MS prostředí. Pokud na té UPSce visí další stroje tak se na ně instalují PowerManagement agenti, opět pouze pro MS. Co s tím pokud chci na tuto UPS pověsit i HP-UX systém? Pročítám manuály, googluju ale moc informací jsem o tom nenašel. Na druhou stranu nevěřím že nikdo tuto UPS (nebo podobnou) pro zálohování HP-UX nepoužívá ..

není k těm apc ups instalační cd s podporou pro hp-ux?
co vím, naše výrobní testery s hp-ux 10.20 používají právě tyto sériové ups. nevím který chytrý démon se jim o to stará, unix jsem neviděl už dlouho.

edit: poslal jsem kolegovi sms dotaz, borák malý se kvůli tomu probudil :-/
apc má pro tyto ups soft. pokud není na cd k ups, hledej na webu apc.