Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno HTC s710 - nelze se připojit na YouTube

Zdravim, Mám HTC s710 VOX a když se chci kouknout na Youtube tak mi to ukáže chybu: Váš prohlížeč nepodporuje

Nevíte někde kde sehnat nějakou aktualizaci či jinej prohlíčež (keterý by se připojoval přes WIFI) Já v telefonu mám i operu ale ta se chce furt připojovat přes normální net od Vodafonu (za peníze) Dík

Změna předmětu, původně: HTC s710 (host)

Nevim jak u HTC VOX, ale napr. na HTC HD jede Opera samozrejme i normalne pres WiFi. Tedy pokud mam signal. Pokud probudim HD a mam na pozadi bezici Operu, nez se stacim pripojit v WiFi, tak se vytoci dat. spojeni. To se ale da resit, na xda-developers foru je ke stazeni maly CAB installer, ktery zarizne dial-up vytaceni (pokud je to pro vas reseni).
Jinak abyste zabranil okamzitemu vytaceni/pripojeni v Opere, dejte si jako vychozi stranku prazdnou page.
Nevim co mate za OS, ale pro Windows Mobile od verze 6 urcite, mozna i pro starsi, je mozne stahnout vylozene Youtube prohlizec (je i rovnou v original ROMce), opet zkuste xda-developers forum.

Os mám WM 6.1, když se Zapnu Operu tak mi to ukáže nabídku jestli se chci připojit za poplatek, dám ne a pak mi to ukáže: Filed to connect to the Internet Go to help with your destkop browser or contact your service provider for Internet settings. A můžu dát jedině EXIT Bohužel nemám kabel k propojení s PC.

Nainstaloval jsem si tu Operu Mobile (viz. odkaz) a když tam mám úvod a dám dole přijmout tak se mě to ptá jestli sem si jistej že to chci ukončit, když dám ano tak se mi to ukončí a když dám ne tak se mi to neukončí a zůstane to tam kde to je. Nevíš co s tim?