Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Pomoc s výběrem notebooku

Dobrý den, měl bych na Vás prosbu, potřeboval bych poradit s výběrem notebooku.
Jelikož jsem student, musím si na něj vyhradit dosti omezenou částku 17 000 ,-. Proto bych prosil notebook s poměrem cena/výkon, aby mi vydržel co nejdéle a abych si taky mohl zahrát novější hry a aby mi při složitých operací běžel plynule......

1: http://www.czechcomputer.cz/product.jsp?artno=7511 6
2:http://www.czechcomputer.cz/product.jsp?artno=7752 3
3:http://www.czechcomputer.cz/product.jsp?artno=7374 1
Nic lepšího za tich tvých 17 000 nenajdeš a na kvalitu v této ceně moc nekoukej tu má většina firem podobnou a Acer už není tak špatný je to prostě kus od kusu ale to u každé značky a nemysli si že si na tom zahraješ jako na normálním kompu já mám ten Acer 5740G a zahraju si na něm GTA 4 na střední

Sám mám procesor v notebooku Intel core i3 není až tak špatný i co se týče výkonu notebook je svižný určitě je lepší než nějaký dvoujádru od AMD aspoň tedy v notebooku ale pokud máš peníze asi jako že nemáš tak bych vzal i5 to už je hodně dobrý procesor pro notebook.
MSI-jako značku notebooku bych ho nevolil ale za ty peníze jsou všechny notebooku skoro stejný nejlepší je na kvalitu zpracování Dell ale zase nebude mít takovou vybavenost aby si na něm mohl hrát hry naopak třeba Acer nebo MSI na těch si něco zahraješ ale zpracování bude na horší kvalitě.

Já mám Acer už půl roku zatím bez problému takže na Aceru nevidím nic špatného ale jiný ti napíšou samozřejmě jiný názor na Acer.