Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Má cenu se poušět do PC herny ? Za kolik 1 sestava?

Dobrý den. Mám dotaz jestli má cenu se pouštět do podnikání ohledně PC heren.

Kolik může stát jedna PC sestava do herny, aby rozjela: (Plánoval bych 12 PC)

Age of Empires II
Age of Empires II : The Conquerors
Age of Mythology
Battlefield 2
Battlefield 2: Special Forces
Battlefield Vietnam
Call of Duty 2
Call of Duty 4
Command & Conquer Generals
Command & Conquer Generals: Zero Hour
Empire: Total War
Enemy Territory
Enemy Territory: Quake Wars
Far Cry 2
FIFA 2008
Guild Wars
Lineage 2
LoTR: The Battle for Middle-Earth 2
Need for Speed: Carbon
Men of War
NHL 2008
Quake 4
Starcraft
Starcraft: Broodwar
The Sims 2
TrackMania Nations ESWC
Ultima Online
Unreal Tournament 2004
Warcraft III: Reign of Chaos + mody
Warcraft III: The Frozen Throne + mody
World of Warcraft
World of Warcraft: The Burning Crusade
World of Warcraft: Wrath of the Lich king
Age of Chivalry
Counter-Strike (1.6)
Counter-Strike: Source
Day of Defeat
Day of Defeat : Source
Left 4 Dead
Left 4 Dead 2
Deathmatch Classic
FlatOut2
Half-Life2: Deathmatch
Painkiller: Gold Edition
Portal
Ricochet
Team Fortress 2
Team Fortress Classic
TrackMania Nations Forever

Děkuji

Prošvihl jsi ten správný čas asi minimálně tak o 6roků. Dneska má každý doma slušný internet. = zkrachuješ.
Mimochodem máš představu kolik stojí licence pro komerční hraní her ?

Nikto ti tam nebude chodit kazdy sa uz doma sam dokaze zahrat. Ked zahrat s kamaratmi cez internet hry tak cez hamachi a neni problem. Jedine ak by si organizoval neake CS turnaje.

cena stanice je pakatel, ale jde o ty licence pro verejny provozovani. to neni o tom, ze si koupis po dvou stovkach originaly.. Jinak na to co ty pises, tak ti staci sestava za cca 12 tisic vcetne win a lcd :)

Chci jít taky do PC herny, tady v Hradci Králové, zájem je obrovský, pařan z klanu raději zajde na LAN párty, nebo do herny, než aby seděl doma v pokojíčku.
Co jsi teda zjistil o licencích? HW není problém, dělám servis počítačů už od roku 2003.
Díky.