Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem netuším, jestli mi neodešla grafická karta

Dobrý den, chci se zeptat, jesli by mi někdo pomohl vyřešit můj problém. Mám notebook Medion MIM 2300, na který mi nejde nainstalovat správný ovladaš grafické karty. Kdykoliv nainstaluju ovladač na grafiku GeFocre 8600M GS přímo od výrobce, nebo z internetu atd.... po restartu, který si změna vyžádá už systém windows nenaběhne. Kamarád mi řekl, že je grafický čip poničený na tolik, že nemůže fungovat, ale netuším jak. Jinak systém využívá integrovaný grafický akcelerátor, ale to je tak vše. Nemohl by mi někdo poradit prosím? Popřípadě poslat nějaký odkaz na náhradní díly atd? děkuji,Vladimír Mičo

Tak az si zistis ci mas 32bit alebo 64bit windows tak sa ti podari nainstalovat aj spravny ovladac. Odnes to do servisu nech ti nainstaluju Windows, alebo notebooky maju funkciu recovery ktora obnovi vsetko na vyrobny stav vcetne ovladacov. Tak si pozri navod jak sa robi obnova disku na vyrobny stav, bude to pre teba najlepsie.

zkoušel jsem tam nahrát ten ovladač z prvního odkazu, ten 32-bitový a stejně to nejde.... jde o to, že netuším, jestli tam ta karta vůbec je. Netušíte, kde bych mohlsehnat informace třeba opřímo od výrobce, kde vlastně je pozice té karty, rozměry a jak diagnostikovat její správný chod, popřípadě nějakou vadu? Ani netuším, kde zjistím, zda je karta integrovaná, nebo ne a zda by šla sehnat nová.

Nova sehnat nejde, ptz nejde ani vymenit. Neni to karta. Ci je hardware vporiadku zistis tak ze urobis recovery jak som uz pisal alebo nainstalujes kompletne Windows nanovo a vsetky potrebne ovladace (chipset, grafika) si najdes na tom webe na ktory som uz daval link (start) idealne podla MSN cisla ktore na tom notebooku urcite je zospodu na nalepke. A az zistis ci mas 32bit alebo 64bit Windows. Neni to jedno, ovladace na iny NEFUNGUJU.

Druha vec je ak nemas obraz po nabehnuti Windows tak skusit k tomu pripojit externy monitor, moze byt obraz tam, alebo skusit prepinat monitor klavesovou kombinaciou (zvycajne Fn+neco, vid navod k notebooku)

P.S> ked nevies s tym robit nic daj to do servisu medion cz tam ti povedia jak sa robi recovery alebo ci to mas vyhodit do smetia (kam medion patri)