Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Neznámý TV tuner prosím pomoc

Zdravím všechny a pokud mohu mám dotaz.Dostal se mi do ruky funkční tuner ze stolní sestavy ACER.Tento tuner bohužel není jakkoli popsaný kromě čipu PHILIPS.3 dny jsem googlil a našel jsem jen "podobně vypadající" od firmy I-tec.Pokud někdo máte tento tuner doma v PC prosím o sdělení co je zač a případně prosím o zaslání driver a softu.Přikládám nějaké fotky pokud by ho někdo poznal , předem díky.

Na kartě je napsáno LR306, tak jsem to zadal do Googlu a vyjelo mi, že by se mělo jednat o TV Tuner Lifeview LR306. Odkaz na driver si musíš najít sám, protože jsi nenapsal, pro jaký to chceš systém.