Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jak nainstalovat druhý windows do pc?

Dobrý den rád bych dostel radu jak mám nainstalovat druhý windows.Ted mám harddisc rozdělen na 3 části.Na jedné mám xp na druhé data a na třetí bych rád win 7.Nerad bych si smazal data což bych asi neměl a rád bych a aby se mi při startu ukázala nabídka na výběr operačního systému jak na to pleas?Děkuji všem

pokud w7 neničí/nepřejmenovává bootovací soubory těch xp (netuším), nebál bych se toho.
zazálohoval bych pro jistotu tyto boot-soubory na jiné místo nebo disk d:, stačí zkopírovat:

c:\boot.ini, c:\ntdetect.com, c:\ntldr

je nutno mít vypnuto skrývání přípon souborů, nebo lépe použít normální správce souborů.