Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem levná tiskárna na tisk faktur?

zdravim, hledám nějakou levnou tiskárnu, tim myslíš jak pořizovací náklady tak provoz.. Byla by hlavně na tisk faktur a sem tam nějaký to psaní.. Stačí v pohodě černobílá ale nejlépe multifunkční :-)
zatim se mi nic nezalíbilo tak prosím o doporučení.. děkuji za odpovědi :-)

jak jsem psal, neni to podmínkou ale někdy je prostě potřeba něco naskenovat :-) v současnosti doma multifunkci mam ale ta buď odejde do věčných časů nebo i s majitelkou pryč :-)
obě tiskarny vypadají dobře, jen mě "zaujala" jedna věc u Daleho tiskarny - volitelně 802.11b/g..
co si pod tim mam představit?? že to je wifi je jasný ale proč volitelně? :-)

Ještě doplním:
OKI máme v práci, jsou to IMHO celkem držáky. Distribuci spotřebky nám dělá firma JVM. Co jsem koukal na ceníky, tak to až tak drahé není.
Mám i tiskárnu OKI doma - staletou OKIpage 14ex, koupil jsem jí jako repas za 800,- Kč. Mám jí asi rok a pořád původní toner i válec drží. Koupil jsem to obojí ale do foroty, toner stál asi litr a válec asi dva a půl. Pořád ale tiskne jak za mlada; trvá jí cca 20s než se zahřeje, ale pak to sype stránku za stránkou, pravda, za vydateného zvukového doprovodu. Co ale chctít za pár šupů...:-)

když už se zajímáš o možnost wifi, měl by ses rozmyslet, zda na té tiskárně nebude potřeba tisknout z více pc.
to proto že bys nakonec vybral nějaký jiný levný gdi* šmejd s usb připojením, a pak bys u koupené tiskárny začal řešit, proč nechce tisknout v síti ani přes printrouter.

*) gdi tiskárny mají "vykuchaný mozek", výpočet tiskové strany dělá pc, díky tomu jsou levnější. poznáš je obvykle podle toho, že neumí plnohodnotný tiskový jazyk pcl. pro připojení k jedinému pc postačují.

wifi by byla výhoda, už jen protože většinu tisků bych dělal z NTB a výhoda by byla i "nepotřebnost" mít tiskárnu v blízkosti PC.. Doma nemám zrovna moc prostoru tak by to byla výhoda :-)

edit: a tisknutí přes síť je občas trochu problémové ale zatim sem vše vytisknul během pár minut i v případě, že to blbo :-)