Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem virus a notebook

mam na notebooku virus a nechce ma nikde pustit, nemam tam zial cd rom |blby ibm| a potrebujem sa toho zbavit. internet nejde a s usb ked chcem nieco dat tak pise iba chybu. Internet nejde iba hadze stale jednu stranku na kupu antiviru dakeho... neviete co robit?? vzadu nie su ani na pripojenie konektory k cd rom len k monitoru a tlaciarni.....

ja nesom teraz na notebooku ale na deskope a jedine co robi je to, ze mi hazde namiesto google nejaky produkt antiviru a pyta prachy za to... ked chcem hocco zapnut pise ze sa to neda a ze to je zavirene... produkt antivir solution pro mi tam hadze a nic ine nechce zapnut zmrd .>D