Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno pomoc s presunom dat pred preinstalovanim PC

ahoj, moj pocitac je cely zamoreny virusmi a takmer nefunkcny a caka na preinstalovanie. mam tam vsak asi 300 fotografi ktore potrebujem nutne prehodit do druheho PC aby sa mi nezmazali. problem je vsak:
1. nefunkcne USB
2. neda sa to zapsat na disk

prosim poradte ako inak sa da este vyriesit moj problem aby sa mi subory nestrtili pri preinstalovani ak zalohovanie tiez nieje mozne dakujem

ahoj, moj pocitac je cely zamoreny virusmi a takmer nefunkcny a caka na preinstalovanie

instalacne CD s WINDOWSOM nemam

pan je asi kuzelnik :-)

P.S> ved moze povedat tomu kto to bude instalovat nech to instaluje bez formatovania. Apod. Za predpokladu ze sa nepouzije recovery CD.

1./Do PC připoj další disk třeba jen naformátovaný - bazarová velikost např._ Seagate 1250MB dnes už možná popelnicová forma a kýžená data na něj překopíruj. Disk zapoj - SLAVE. Potom už je máš zazálohovaná.
2./K PC připoj disk s operačním systémem jako MASTER a zavirovaný zapoj jako SLAVE a rovněž kopíruj. Nespouštěj však žádný program nebo si zaviruješ i ten MASTER disk.
Nakonec zformátuj zavirovaný disk což způsob IT dezinfekce. Pracuj z rouškou viry jsou nebezpečné. HOWGH