Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem problém s ovladačem DVD-rom na notebooku IBM sl510

Ahoj, prosím o radu s tímto problémem ovladače:
Hardwarové zařízení nelze spustit, protože konfigurační informace (uložené v registru) jsou neúplné nebo poškozené. (Kód 19)
Zkoušel jsem už provést aktualizaci ovladače, ale nepomohlo to. Nástroj od IBM pro řešení problémů mi poradil nainstalovat znovu ovladač - ten jsem ale pro mechaniku na stránkách výrobce nenašel.
operační systém je windows 7
je to na notebooku IBM thinkpad sl 510
Děkuji za pomoc.

Martin.

Karle díky, to okénko jsem vyzkoušel, a našel jsem způsob kde to najdu v registrech... i s nějakým návodem...tem se mi ale nezdá jistý proto jsem žádal znovu o radu. Nerad bych něco ještě více pokazil vymazáním registru o kterém ani nevím co znamená, k čemu slouží...