Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nejde stahovat z edisk

Když si chci cokoliv stáhnout z edisku tak to nejde. Kliknu na odkaz toho, co si chci stáhnout a dám stáhnout pomalu, spustí se odpočítávání a pak se to zase vrátí na předchozí stránku. Mám prohlížeč Opera, ale dělá to i mozilla. Dá se s tím něco dělat?

Teď když se přihlásim na seznamu na e-mail tak na hlavní stránce mám POZNÁMKY a tam mi to píše tohle : Poznámky nejsou funkční. Pravděpodobně máte vypnutý javascript. Mohlo by to nějak souviset?