
Cobian Backup
Ahoj
Nemate nekdo zkusenosti s timto programem? Nemohu prijit na to, co mam kde spatne. Ale po spusteni jakekoli naplanovane ulohy se mi zadna zaloha neprovede, jen mi program vyhodi hlasku "nova verze programu nebyla nalezena" :) (... proc? hlava mi to nebere)
Tomas
zkus ve volbách vypnout aktualizace - je tam rozdílnost ve verzích a v souboru úkolů (používám amanitu9, která novější verze nedokáže načíst(soubor úkolů))
nainstaluj původní verzi cobianu
vyzkoušej ručně spustit úkol
Která verze? Nejnovější nemusí znamenat nejlepší. Některé programy se časem zbytečně nafukují přestože jádro se nemění. Zkus odinstalovat, popřípadě pročistit registr a znovu instalovat. Přestože to dnes už není zvykem někdy neuškodí restart mezi úkony, aby se Windows srovnaly i když, kdo už dnes ví?
ahoj,
řešil jsem úplně stejný problém. v programu nebylo nastaveno aby se spouštěl jako služba - tím vznikala hláška Nebyla nalezena nová verze programu.
zkus tuto službu zapnout: Nástroje - Možnosti - Obecné - Nastavení (dole) - Start (případně nejdřív přihlášení)