Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Instalace Win7 na sata disk

Dobry den dnes se pokousim instalovat Win 7 na disk Samsung SpinPoint F1 3.5" 1TB HD103UJ a dostanu se az na rozdelovani disku kde nemuzu nic udelat... nejde ani prerozdelit disk ani instalovat, pise to ze si mam zkontrolovat jestli mam radic disku v biosu povolenej ale tam uz to mam prolezly a porad to nejde . Nemate s tim nekdo zkusenosti Dekuji

no vysvětluješ s to hezky;-) podle mě je vadnej.
ale teď mě napadá ta deska je verze EVO co má samé sata 6 ? - vidět ten disk v instalátoru je ? já bych ho přepl do ahci režimu a na flesku si nachystal ovladač

www.asus.com
AMD AHCI Driver V3.2.1540.24 for Windows 32/64bit XP
nezapomeň to na flesce rozbalit, potom pustit instalaci a před rozdělením zvolit "nahrát ovladač"

V instalatoru videt je ..tedka jsem se dostal nejakym zpusobem neznamym :D (asi nahoda) dal tak ze uz jde udelit misto jednotlivejm oddilum ale nejdou formatovat..pise to chybu 0X80070057 Evo to myslim neni ..ale ma samy sata 6 ty ovladace jsem skousel ale dycky to vyhodilo hlasku o tom ze nejsou nejak podepsany