Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Pano Stand Alone

HP skener vždy po vyčištění registru a následném spuštění PC vyžaduje instalaci Pano Stand Alone.
O co se jedná, co to je za software a jak tomu zabránit?

Původně jsem si to taky myslel.
Používám NOD32, ZoneAlarmPro, Spybot, WinASO Registry Optimizer, Acronis Privacy Expert Suite a RegCleaner. Před každým vypnutím PC kompletní čištění: Acronis a čištění registru: WinASO.
Hned po spuštění PC vyžaduje instalaci PanoStandAlone z instalačního CD skeneru HP ScanJet 4370.
Pokud nevložím CD, lze to vypnout jen přes Správce úloh.

Nebo si zkuste zanalyzovat zálohy těch čistících programů (zpravidla to bývají soubory typu *.reg), z nichž by bylo možno zjistit, jaká větev v HP klíčích byla atakována a potom postačí buď čištění této větve zakázat anebo si ji uložit a v případě problému ji vyexportovat.
Tenhle problém jsem měl taky u HP multifunkční tiskárny, kdy se mi po vyčištění registrů už nespustil ovládací program ke kopírování a skenování, přičemž shora uvedeným způsobem jsem to vyřešil.