Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem problém s icq

Zdravím,
mám problém s připojením k ICQ a potřebovala bych poradit. Při pokusu o připojení mi to píše, že zadaný icq server neexistuje :( Vyzkoušela jsem už skoro všechny klienty a ve všech je to stejné. Přitom na meebo i přes qip v pda se připojím normálně. A icq server i port mám nastavený stejně v pda i v pc. Poradíte mi prosím někdo co s tím? Děkuji :)

navic miranda obcas vyhodi hlasku: chyba pri pripojovani k serveru icq. toto je obvykle prechodna porucha behem prekladu nazvu hostitele aznamena ze mistni server neprijal odpoved od opravneneho serveru.

A nefunguje to i kdyz firewall vypnu :(