Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problém s DVB-T

Zdravím, na notebooku mám TV kartu s anténou pro příjem signálu DVB-T. Ale když se pokusím vyhledat dostupné kanály, tak žádné nenajdu. Může být problém někde v počítači nebo jen prostě v naší oblasti není tento signál k dispozici? Jsem z Mladé Boleslavi. Díky za jakékoliv info.

Problém samozřejmě může být obojího rázu.Předpokládám,že používáš anténku přiloženou k tuneru,ta může a též nemusí něco "chytit" a to i ve městě.Já bych to vyzkoušel na více místech,případně máš-li možnost s jinou anténou.

Ano používám anténu co byla součástí tuneru. Zkusím to na více místech, jinou anténu ale bohužel nemám, abych vyzkoušel. Moc se v tom ale nevyznám, můžeš mi prosím poradit, kde bych mohl tu anténu bez zesilovače jen se symetrizačním členem sehnat, nějaký online obchod nebo tak něco?