Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem SmartQ V7 HDMID - neuspesny upgrade firmware

Dobrý deň.

Ak je tu ktosi, čo má skúsenosť s uvedeným zariadením - na odbornej úrovni (t.j. nie laickej),
prosím o reakciu.

Ide o to,
že som z ich internetovej stránky stiahol poslednú verziu firmware.
Natiahlo upgrade,
ale po reštarte sa ani jeden s predinštalovaných systémov nerozbehne.

Ostáva iba vo fáze úvodnej obrazovky.

Ak má už ktosi za sebou podobnú skúsenosť,
budem za radu povďačný.

(Prosím, nepíšte mi improvizácie, dohady...)
Změna předmětu, původně: SmartQ V7 HDMID (rh)

Co ti mam na to povedat, ja zase mam pocit, ze ty nevies, co ti tam bezi. V tomto pripade sa totizto firmware=OS a kazdy OS ako vieme bootuje a kazdy OS ako vieme aj loguje a pre tvoj pristroj su mozne, len 3 OS, z toho 2x je to linux, kde je velka sanca dostat z logov to co potrebujeme vediet (t.z. preco ti nebezi dany OS).
Nie cez usb nie je mozne upgradovat firmware a nevidim ani k tomu dovod, kedze je na to urcena sd karta.