Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem USB file transfer cable Manhattan 363792 - ovladace pro Win7

Dobrý den,
koupil jsem si USB file transfer cable Manhattan 363792 na propojení PC a notebooku na transfer dat. Můj problém spočívá v tom, že PC má Windows XP a notebook má Windows 7. Na přiloženém CD jsou ovladače pouze na má Windows 98 až 2000. Na Windows 7 prostě chybí.....
Nemá prosím Vás někdo ovladače na má Windows 7 na tento kabel?
Mohu na notebook provizorně k Windows 7 naintalovat pro přenos dat Windows XP?
Děkuji předem za radu.
Jan Moravec
---@----.--
Změna kategorie, původně: Ostatní
Změna předmětu, původně: USB file transfer cable Manhattan 363792
Email jsem odstranil, ptz nejsme emailova poradna a ptz spamy. (rh) (rh)

Jestli sem to správně našel je to kabel pro rychlost přenosu USB 1.0. To bys umřel dřív než bys něco přenesl. Jestli nevěříš a tu rychlost si chceš nasimulovat zkus si vypálit dvd rychlostí 1x. Tak dlouho to bude přenášet jedno dvd...

Přenes to přes flešku.