Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Poškozený soubor

Zdravím všechny, měl bych takový dotaz.Kamarád mi psal že když stahne z internetu jakýkoliv .EXE soubor tak po jeho puštění mu to vždy v průběhu instalace vypíše "instalace nemůže proběhnout protože instal.soubor je poškozen" Přeinstaloval i celý win a problém je stále stejný.Neví někdo čím by to mohlo být? Děkuji

Třeba vadný switch nebo cokoliv jiného.... když ani nenapíšeš, jaké má připojení a další info, tak se těžko něco hádá. Dělá to jenom u Exe? Zkoušel stahovat z více různých zdrojů (stránek)? Kontaktoval svého providera?

A příště kamaráda pošli rovnou.... sem, nemusíš se ptát za něj - my ho neukousneme! ;-)

Reinstalace Windows byla zbytečná, protože problém je z 99% mimo počítač - na straně poskytovatele připojení. Jde o typickou vlastnost odporné sítě Govnet v kombinaci s neschopností konkrétní aplikace (zpravidla MSIE) stáhnout celý nepoškozený soubor. Zpravidla lze problém obejít tím, že se soubor stáhne ne přes prohlížeč, ale přes nějaký downloader, který je schopný navázat na přerušení, či zjistit poškození podle kontrolního součtu. V podobných situacích s úspěchem používám Offline Explorer, ten ale není free.