Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem virtual pc a Linux

Je asi pravděpodobně možné nainstalovat Linux na Virtual pc od Microsoftu.Jak to ale ovlivní počítač?Jak pracuje u Linuxu v tomto případě zavaděč?Je to riskantní nebo se nemusím bát o system.
Ahoj
vlasta

>vlasto: jo, jede uplne normalne.
Je to vlastne takove "nezavisle" dalsi pecko. Doporucena rada - pokud to instalujes ten system z CD, udelaj si radeji ISO z tech CD a ty si normalne pripoj a instaluj z nich. Je to rychlejsi a melo by to vyresit i tvuj problem. Alespon tohle jsem uz nekde v konferenci videl.

edit: jeste by me zajimalo, jake ovladace (ceho konkretne)??