Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem oplati sa este 2-jadro?

nazdar .. oplati sa na nove hry zobrat dvojadro?? konkretne CPU AMD Phenom II X2 555 Dual-Core (AM3) BOX Black?? k tomu grafika GTX460 1GB.. isli by natom hry ako MAFIA 2 a podobne plynulo a na velkej grafike?? dakujem je to surne pprosim piste..

No jo v doporučených, ale na tom dvojjádru můžeš hrát taky v klidu... Já měl hru co měla doporučenej dvoujádrovej procák a hrál sem to na celeronu. :-D To se musíš rozhodnout, ale zase na převádění filmů je lepší X4.