Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Prodlení při načítání obsahu adresáře

Při vstupu do jakékoliv složky přes průzkumíka (nebo i TCommandera) ve WInXP se na okamžik systém "zasekne". Je to cca1-2vteřiny, někdy i 5vteřin. Záleží na množství souborů, u jpg nebo avi to je delší. U předchozích instalací os to nedělalo, šlo to ihned. Co to způsobuje a jak tomu zamezit? Je to spojené s indexaci obsahu, nebo něco s cacheováním? Dělá to pořád, není to vytvářením *.db souborků,(TComm je nedělá.). Nebo to dělá NOD antivirus, který kontroluje všechno, co se dá? Disk je pravidelně defragmentován.
díky za radu
Petr

Podle mě to může být něčím z toho cos psal (indexace/antivirus) a také tím, že máš v adresáři hodně souborů a nastavené zobrazování náhledů.
Zkus schválně nastavit zobrazovat > seznam. Tak bys zjistíš, jestli je to těmi náhledy