Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Myš a režim spánku W7

Po probuzení z režimu spánku ve Windws7,32bit,nenastartuje bezdrátová myš(Genius Ergo 600),kurzor je vidět ale na jakýkoliv pohyb myší nereaguje.Po vytažení a zastrčení z USB se aktivuje a pracuje bez problému.Při normálním vypnutí tento problém není.Stáhl jsem nejnovější ovladače.

1. Skusit odinstalovat genius ovladace.

2. pozret si spravcu zariadeni a u mysi pravy klik vlastnosti a ak tam mas kartu power management tak skusit a)zmenit zaskrtavatko povolit prebudzat tymto zariadenim (to moze mat efekt na blbnutie po spanku), b) skusit zmenit zaskrtavatko o vypinani zariadenia kvoli uspore energie.

3. overit si ze mas spravne ovladace chipsetu (resp. mozes aj preinstalovat), z webu vyrobcu zakl.dosky alebo notebooku, a ze mas posledny servicepack Win a vsetky zaplaty (windows update)