Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem problem se siti...neznama sit

Zdravim...mohl by mi nekdo prosim poradit?...mam problem s internetem...jede treba pul dne a z niceho nic prestane jet...mam Windows vista 32 bit...asi pred tydnem me zdechlo PC a po formatu nastal tady ten problem...nevim jestli mam vse ok nastaveny,ale myslim ze jo...u ikonky dole v liste mam sit 4 a kdyz prestane jet z niceho nic internet,tak je tam napsano neznama sit...nebo neco takovyho...musim vytahnout kabl z modemu a dat diagnostikovat a opravit a zase to jede...dnes jsem si stahl nove ovladace od nvidie ale nepomohlo to...myslite ze by to mohlo byt modemem?..uz me nic nenapada...dekuji za kazdou radu

ja jsem tak trochu lama :-(
mohl by mi prosim nekdo poradit?...nejlepe poslat link jaky ovladac mam stahnout
pres ten programek EVEREST co se zjistuje zakladni deska jsem zjistil tohle:

Přehled informací Hodnota
ID základní desky 64-1002-000001-00101111-032008-RD790$P0001000_BIOS DATE: 03/20/08 VER: 08.00.14
Přehled informací Hodnota
Vlastnosti základní desky
Výrobce ASUSTeK Computer INC.
Produkt M3A32-MVP DELUXE
Verze Rev 1.xx
Sériové číslo MS1C85BA1500201

Koukas tam na OVLADACE. Vyberes si najprv jaku mas presne Vistu (32bit alebo 64bit neni to jedno zistis napr. v systemovych informaciach) a potom tam mas vsetky ovladace. Chipset, LAN (=sietova karta), audio, atd. Stiahnes a nainstalujes. Ked o tom nemas sajnu daj to niekomu kto sajnu ma, alebo je tu o tom aj clanok v sekcii Clanky.

Servicepack 2 je spravne.

U µTorrent-u je potrebné, podľa toho akou konektivitou disponuješ, nastaviť určité rozumné číslo: maximálny počet spojení, a tiež širku pásma. Inak v prípade že µTorrent nájde dostatok zdrojov, alebo Ty seeduješ pre komunitu, µTorrent si zoberie celé tvoje pripojenie sám pre seba.

Ešte poznámka. Ty položíš otázku o probléme so sieťou a máš pri tom spustený µTorrent ? To mi pripadá akoby si večer naštartoval auto, položil tehlu na plyn, šiel preč a sťažoval sa že ti vycuclo celú nádrž.

on utorrent by nemal uplne dodrbat spojenie, ale problem moze byt v tom ze take mnozstvo spojeni nemusi zvladat tvoj router/modem apod. Dobre je pouzit najnovsiu verziu utorrent a prip. v nastaveniach dodatocne obmedzit mnozstvo spojeni, a prip. aj rychlost upload na nejaku rozumnu rychlost (mensiu jak mas rychlost uploadu) nech to nepretazuje. Vsetko je v nastaveniach.