Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jak uložit více screenshotů za sebou?

Zdravím , hodně používám na klávesnici tlačítko Print Screen/SysRq , vždycky na to kliknu a pak jen otevřu malování zmáčknu ctrl+v a screen je na světě ale co když třeba zmačknu to tlačítko 10x po sobě , uloží se mi to někde?Páč vždycky je to ten screen když zmačknu to tlačitko jako poslední , je mi prd platné když chci udělat 10 screenu po sobě , stejně mi to udělá ten 1 poslední , tak bych se chtěl zeptat jestli se náhodou všechny screeny někde neukládají , děkuji.

Změna předmětu, původně: Místo uložení screenu (host)

Screen se ukládá do clipboardu (schránky) a obsahuje vždy poslední uložený screen. Na vícenásobnou schránku existují externí programy - něco takového multiclipboard

Pěkně řešené snímání obrazovky má např. Irfanview (klávesa C). Umožňuje sériové snímání, nastavení hotkey, zachování kurzoru ve screenu, ...