Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem pc se po načtení biosu restartuje nebo zamrzne

dobrý den
mám problém s pc, a to takový že hned po načtení biosu se pc restartuje nebo zamrzne takhle to dělá stále a nedostanu se vůbec do windowsu. pokoušel jsem se reinstalovat windows ale vždy když se pc restartuje tak nedokáže pokračovat v instalaci.
zkoušel jsem vyměnit procesor, ram, HDD i kabely od HDD a stále nic
resetoval jsem bios ale také beze změny.

prosím poraďte mi někdo

A čo ? Vieš čo značí slovo nestabilita ? Značí že raz áno a raz nie. 2x neznamená NIČ.
2 dni, 2 týždne už niečo napovie. No ešte raz: tvoj CPU funguje na 133MHz FSB, pamäte RAM máš zrejme 100 MHz ale bežia tiež na 133MHz. Za tejto situácie nestabilita je normálnou vecou. Situáciu môžeš trochu zlepšiť úpravou časovania a zvýšením napájacieho napätia pre RAM, samozrejme ak to tvoja doska umožňuje.

Jo, taky se mi doma válí deska s PIII na 1266MHz a taky blbě startovala, nechtělo to naběhnout, nebo se to náhle resetovalo. Deska je holt stará, kondenzátory vysušený, takže nastal čas na upgrade.