Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Sekání počítače

Dobrý den. Mám problém s zasekaným počítačem. Systémem to neni (Je čerstvě přeinstalovaný).
Dost často erroruje proces: explorer.exe

Už jsem počítač projížděl i Super Anti Spyware.

Processor: 3.22 GHz
Grafická karta: Radeon hd 4XXX 1 GB
Operační paměť: 1000Mb
ATD....

Čím to může být ?

Děkuji

Nic se nepřehřívá. Teploty jsou v normě 30-60 stupňů.

" V aplikaci explorer.exe došlo k problému a je třeba je zavřít. Omlouváme se za vzniklé potíže. "
Nebo se proces sekne a dublikují se okna. A je třeba process ukončit.

Dobre by bolo otestovat RAM (goldmemry.cz - vypalit iso, nabootovat), ale hlavne po cistej instalacii Win nainstalovat spravne ovladace k zakl.doske, grafike, atd, (vid sekcia Clanky), posledny servicepack a vsetky zaplaty (start - windowsupdate), a posledne directx (microsoft.com)

Dobre by bolo vobec nepouzivat prieskumnik (=tento pocitac), ale pouzivat nejaky normalny suborovy manager ktory neprogramoval idiot s IQ 10 v mrkvosofte, alebo aspon si v prieskumniku vypnut nahlady.