Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemZamknuto Jaký notebook do 20.000,- Kč pro hraní GTA4

caute prosim je tu nejakej odbornik pres notebooky?? potrebuju poradit s timto notebookem http://www.top-notebook.cz/sony-vaio-vgn-aw21mh-cz -os.html?cr=zbozi. chtel bych herni notebook do 20 000 nejlepe za 18 000 nemusi byt znackovy ale chtel bych aby rozjel bezproblemove GTA 4.. aby se neprehrival a aby se s nim neco nestalo kdyz budu hrat 2 hodiny vkuse GTA 4. dekuji za radu ahoooj

Trochu přemýšlet při vytváření dotazu...
Změna předmětu, původně: prosim poradte mi s notebookem
Změna kategorie, původně: Software (host)

kdybys přežil že to má displej jenom 11,6 palce tak se dá pořídit Alienware m11x dobrá grafika....Gta 4 se ale trochu seká stojí kolem 20 000 a můžeš si být jistý že nepotkáš moc lidí se stejným notebookem protože alienware = exkluzivita