Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Logitech z-5500 nebo JAMO S 426 HCS 5 ??- co se mi víc vyplatí??

Ahoj. Řešim teď ani ne tak problém jako spíš takové dilema. Nevím zda si mám koupit logitech z-5500 s certifikací THX nebo Jamo s 426 hcs...Jde mi především o sledování filmů a poslouchání hudby. Hry jen občas. Preferuji spíše kvalitu zvukového přednesu, než hlučnost, ale samozřejmě mám rád když si občas něco pustím nahlas.

Ještě bych rád zmínil že mám rád hluboké a pěkné basy.
Jde o to že logitech stojí cca kolem 8000 a spolu s optikou a kabeláží je to 8500 komplet připraveno k zapojení do pc.
Jamo stojí 9000, jenže musím si k nim dokoupit reciever abych to pripojil k pc je to tak??
Takže mě zajímá jestli se vyplatí to, či ono. Jestli jsou na tom Jamo o hodně lépe a vyplatí se připlatit si, nebo ne. Logitech mají dálkové ovládání a dobrou konektivitu, což se mi také velice zamlouvá. Díky za rady.

Ten logitech neni hifi ale plastove sustitka s pridanym dunenim na rezonancnej frekvencii wooferu.

Jamo su len reprobedne t.j. potrebujes zosilovac resp. receiver. Osobne nevidim zmysel davat subwoofer ku velkym stlpom, zbytocne to moze pokazit hifi zvuk a stoji to 100eur navyse (oproti HCS 3). Jaky maju zvuk reproduktory jamo ale neviem, nepoznam ich v praxi.