Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jakou koupit Graf kartu

Zdravim

mám na vás co tomu rozumí dotaz ....jakou si vybrat Graf. kartu
Měla by splňovat tyto podmínky

1) cena do 2600 kč. ,,,,,Max. do 2800kč
2) aby byla spíše na hry
3) na hlučnosti mi nezáleží
4) aby podporovala aspoň DirectX 10.1 nebo 10...a za 11 bych byl fakt rád
5) aby nepotřebovala k chodu 600 w zdroj....aby potřebovala zdroj okolo 400-450 w
6) aby byla z Alzy.cz ( "_" )
7) na čipu a značce nezáleží

Díky všem co odpoví a poradí

P.S. - jestli tam něco nedává rozum tak se nesmějte...Nerozumim tomu :(

OMG tak si citaj nejake nezmysly od niekoho kto chybal na hodine fyziky na zakl.skole a nechape co to je podtlak.
Ked tak silne chce tak nech si tam nadrbe aj zadny aj predny, mne je to fuk. Hucat to bude jemu.

P.S. keby sa mu prehireval pevny disk tak staci zalepit bocne otvory. Zadne vetraky budu potom tahat vzduch zpredu okolo diskov.

Ked das dopredu vetrak tak bocny otvor neni zbytocny, robi v bedni okolo CPU trochu mix vzduchu zboku a spredu. Za predpokladu ze predny vetrak fuka slabsie jak zadne vetraky dokopy.
Ked mas uzavrety kejs tak predny vetrak je proste zbytocny. Ked chces tak si ho tam daj ale je to zbytocnost u uzavreteho kejsu.
Bocny otvor si mozes zalepit lepiacou paskou, ked ho nechces (za predpokladu ze nemas predny vetrak tak bocnu dieru mozes zalepit). Ked mas vpredu vetrak tak nic nezalepuj nechaj to uz tak.

Myslíš že jsem použil GPU která by nebyla použitelná pro hry?
(karta stačí až do 24" monitoru.)
Nebo že by neměla přepojení pro ventilátory.
Nezdá se Ti že už to trochu přeháníš?
Pokud se Ti to nezdá, postav nějaký základ podle svých představ!