Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem odkaz na warez

Zdravim, chtel bych vedet, jestli se dopustim nejakeho prohresku (krom moralniho) kdyz vlozim na webove stranky odkaz na soubor, ktery se nachazi nekde na siti rapidshare, nebo torrent...
Vztahuje se k tomuto nejaky postih? Osobne tim nic nesdilim...
Jindra

Ty vole ty mas taky dost. Za co by k tomu soudu sel? Nekteri jste tady fakt padli na hlavu. Jde to to co a jak chce delat a ty mu hned vyhrozujes soudcem. Paneboze tohle uz snad ani neni poradna, ale jebarna. To by museli zavrit vsechny ulozta, edisky, rapidy a megarapidy a ultrarapidy a ja nevim co jeste.

No, byl bys v ošemetné situaci. Pokud nechceš mít zbytečný problémy, nic neodkazuj.
K soudu by tě asi hned nedali, nejspíš by tě nejdřív vyzvali, abys tyto linky odstranil a další nedával. Ti "oni" můžou být policajti, nebo organizace zabývající se ochranou práv autorských děl (OSA, BSA...).