Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Reset cartrige HP364

Doplnil jsem si uvedenou cartrige novým inkoustem ale tiskárna mě vykazuje stále prázdnou kazetu.Tisk je sice v pořádku ale trochu mě to vadí že nemám přehled o stavu náplně.Poradí mi někdo??? Předem děkuji za odpovědi.

Hm..já jsem měl předtím také multifunkční tiskárnu HP 1315 a tam to šlo 5x,pak se cartrige zablokovala.Museli se na kazetě zalepit vždy postupně dvě dotekové plošky a kazeta se vyresetovala a ukazovala plný stav.No,snad se najde časem zase nějaký "koumec"který na řešení tohoto problemu přijde.To víte,jako důchodce musím šetřit každou korunku.Jinak díky všem za radu.